Arama

Türkiye Hurda Alım Satım Bölgeleri

2 yıl önce


Türkiye Hurda Alım Satım Bölgeleri
ad image
ad image

 

Türkiye’nin Ege, Karadeniz, Akdeniz ve Doğu bölgelerinde hurdacı hizmetleri verilmektedir. Hurdaların alım ve satın işlemleri günlük birim fiyatlarına göre değerlendirilerek, mıknatıslı ayrıştırıcı araçlar, geniş ekip arkadaşlarımız ve taşıma araçlarımızla birlikte kısa sürede tamamlanacaktır. Metaller, kağıtlar, plastik ve PVC gibi atıklar da hurda grupları arasında yer almaktadır.

Hurda Grupları Nelerdir?

Türkiye’de geri dönüşümü bulunan birçok yapı malzemesi, alt yapı malzemesi ve elektronik mekanik malzemeler hurda çeşitleri arasındadır. Kablolarda kullanılan bakır teller, bakır talaşı ve soyma bakır türleri toplanabilir. Alım ve satım için imalat hurdası da dahil olmak üzere, birçok çeşit bobin, yanık ve boru türlerine göre ayrıştırılmaktadır.

En çok toplanan ve kullanılan hurdalar arasında demir hurdası yerini almıştır. Dkp, toplama demir, inşaat demiri ve alt yapı atıklarının içinde yer alan malzemelerin hepsi ayrıştırılarak temizlenir ve geri dönüşüm alanına katı sağlar. Endüstriyel ve ekonomik seçeneklerle hurda gruplarına göre kazanımlar alıcı ve satıcılar tarafından büyük bir hizmet alanına tekabül etmektedir.

Hurda Toplama Alanları

Türkiye’de hurda toplama için inşaat yıkımları, fabrikalar ve elektronik malzemeler geri dönüşüm için kullanılan malzemelerdir. Araç mezarlıkları ve bireysel toplama işlemlerine göre hurdaların alım ve satım işlemleri yapılır. Klima, ısıtma ve soğutma sistemlerinde kullanılan alüminyum profiller, levhalar, alt yapı çalışmalarındaki kablo içleri ve kablo düzeneklerinde kullanılan metal malzemeler toplama alanıdır.

  • İş yeri depoları, ev ve okul depolarının boşalması sağlanır.
  • Fabrika, araç mezarlıkları, inşaat yıkımları mıknatıslı araçlarla temizlenmektedir.
  • Petrol türevi hurdaların bulunduğu alanlar temizlenir.
  • Kağıt ve karton birikintileri hurda temizleme işlemleri içinde uygun görülmektedir.
  • Kapı, pencere, otomobil, iç alanlar ve dış alanlardaki yenileme işlemlerinde ortaya çıkan malzemeler temizlenir.

Hurda Alım Satım Hizmeti

Hurda alım ve satım hizmetlerinde, endüstriyel alana, elektronik alana ve iş çalışma alanlarına katkı sağlayacak uygulamalara yer verilmiştir. Alım gücünü artırmak, satış alanında da kar marjını yükseltmek, ekosisteme ve ekonomiye katkı sağlamak için özenli çalışmalara yer verilmiştir. İletişime geçerek, depo, inşaat yıkım alanlarının ve iş yerlerinin depolarının temizlenirken, paraya dönüşmesini de sağlarsınız.

https://www.guvenmetalhurdaci.com/

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image